Koniec pouczeń, będą tylko mandaty


Warszawska straż miejska nie będzie już zostawiać za wycieraczką zwykłych wezwań, tylko od razu robić zdjęcie auta i wypisywać mandat - dowiedziało się "Życie Warszawy".

A paliwa ciągle drożeją!


Rosnące ceny ropy naftowej na światowych giełdach i wynikające z tego podwyżki cen paliw w hurcie doprowadzą w nadchodzącym tygodniu do podwyżek cen na stacjach benzynowych - poinformowali eksperci biura Reflex i portalu e-petrol.pl.

Motocykl jak ciało kobiety!


Verdandi - tak nazywa się motocykl przeznaczony specjalnie dla kobiet, zaprojektowany przez motoryzacyjnego designera Michaela Hallgrena i jego dwóch studentów z Uniwersytetu Technologii w GĂśteborgu (Szwecja).

Awantura w Detroit


Dyrektor generalny koncernów samochodowych Fiat i Chrysler Sergio Marchionne oświadczył wczoraj, że decyzja zamknięcia fabryki Fiata na Sycylii jest "nieodwołalna", chociaż - jak przyznał - "wywołuje ona ogromne kontrowersje".

Panamera z nowym silnikiem


Porsche wprowadzi do sprzedaży nową, bazową wersję modelu panamera.

Strażnicy miejscy biorą "w łapę"?


Za przyjęcie 21 łapówek na łączną kwotę 1430 zł odpowie przed sądem były funkcjonariusz Straży Miejskiej w Krakowie.

Wyrzuciłeś mandat do kosza?


Wyrzuciłeś mandat za złe parkowanie? Unikasz spłaty kary za jazdę na gapę? Do twoich drzwi zapuka poborca - straszą urzędnicy.

Abarth punto evo z nowym silnikiem


Abarth 500C to niejedyna nowość, jaką włoska marka zaplanowała na salon genewski. To właśnie w Szwajcarii zadebiutuje również abarth punto evo.

Zobacz symbol NRD!


Co najmniej 14 osób zginęło, a 12 zostało rannych w wypadku autobusu, do którego doszło w niedzielę na zachodzie Nepalu.

A wystarczy obniżyć podatki...


Hiszpański minister przemysłu Miguel Sebastian Gascon zapowiedział w sobotę, że wprowadzony w maju program dopłat do nowych samochodów, mający na celu zwiększenie ich sprzedaży w Hiszpanii, zostanie przedłużony na przyszły rok.

Rajdowanie koło Gdańska


W nadchodzący weekend w rejonie Gdańska zostanie rozegrany 6. Rajd Lotos Baltic Cup, druga runda mistrzostw Polski. Pierwszą, Rajd Elmot, wygrał Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000), który prowadzi w klasyfikacji generalnej.

Pijany żniwiarz i pedały


Czytając policyjne komunikaty można sobie uświadomić, że po naszych drogach jeździ więcej głupków, niż mogliśmy przypuszczać.

Kupiłbyś nową syrenę?


Na rynku jest obecnie wiele pojazdów, które traktować można jako ukłon w stronę fanów dawnej motoryzacji.

Kradli volkswageny, audi i skody


Siedmiu mężczyzn podejrzanych o kradzieże samochodów i paserstwo zatrzymali policjanci; pięciu podejrzanych zostało już tymczasowo aresztowanych - podał w poniedziałek zespół prasowy śląskiej policji.

Polska wygrała spór o auta


Trybunał Sprawiedliwości UE odrzucił w czwartek pozew Komisji Europejskiej przeciwko Polsce w sprawie naliczania podatku VAT od sprowadzanych do Polski samochodów osobowych.

znalezionych: 2925, strona 1 z 195
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>