Chorwackie auto z napędem elektrycznym


Czy wiesz, że... XD Concept miniaturowy samochód z napędem elektrycznym jest dziełem chorwackiej firmy DOK-ING znanej z produkcji maszyn i urządzeń do rozminowywania. Światowa promocja nowego pojazdu ...

Oponeo.pl miało 0,51 mln zł straty netto w III kw. 2009 r., wobec zysku przed rokiem


Od 1 listopada świadczenie pielęgnacyjne dla osób o niskich dochodach, opiekujących się niepełnosprawnymi członkami swoich rodzin wzrośnie o 100 zł i wyniesie 520 zł - wynika z rozporządzenia Rady Ministrów z 11 sierpnia 2009 r.

BIEC: Wskaźnik Wyprzedzający Koniunktury wzrósł o 1 pkt proc.


Pierwsze po wakacjach posiedzenie Sejmu mogą zdominować sprawy podatkowe. Zaplanowano na nim pierwsze czytania kilkunastu projektów zmian w ustawach podatkowych, przygotowanych zarówno przez rząd jak i sejmową komisję "Przyjazne Państwo".

Rosja zakończyła przygotowania gazociągu South Stream


W Wiedniu i Mediolanie premier Rosji Władimir Putin zakończył przygotowanie rury South Stream, którą rosyjski gaz popłynie do Europy Środkowej i Południowej.

Rada Polityki Pieniężnej szuka kompromisu w sprawie podziału zysku NBP


Rada Polityki Pieniężnej szuka kompromisu z zarządem NBP w sprawie podziału zysku banku centralnego

Sprzedaż aut na świecie rośnie jak na drożdżach


W marcu gwałtownie wzrosła sprzedaż aut na świecie. Kierowcy w USA skorzystali na wojnie Toyoty z amerykańskimi koncernami. W Brazylii, Japonii i Europie kierowców kuszą rządowe premie na samochody.

MSP chce sprzedać "Zameczek" w Karpaczu


Resort skarbu chce sprzedać ośrodek wypoczynkowy "Zameczek" w Karpaczu, wybudowany w 1897 roku w stylu alpejskim na Księżej Górze. Cena wywoławcza to 4 mln zł.

"Spilśniałe" papierosy


Transport blisko 12 mln sztuk nielegalnych papierosów o szacunkowej wartości rynkowej ponad 4,5 mln zł. przechwycili celnicy na polsko-białoruskim przejściu granicznym w Kuźnicy. To jeden z ...

Meritum Bank: lokata Meritum Zysku na 3 miesiące


Meritum Bank wprowadził nową 3-miesięczną lokatę "Meritum Zysku" z dzienną kapitalizacją odsetek, której oprocentowanie wynosi 5,25%.

Więcej pociągów na pogrzeb pary prezydenckiej


Mariusz Michałowski. Susz

CO2: Polska rezygnuje z wcześniejszych żądań


Minister środowiska Andrzej Kraszewski zapowiedział w Brukseli kompromis z Komisją Europejską ws. polskich emisji CO2 na lata 2008-12. Rozmowy trwają, gdyż unijny sąd unieważnił decyzję KE z 2007 r. o ograniczeniu tych emisji do 208,5 mln t rocznie.

ZA Puławy pracują z PGNiG nad pozyskaniem gazu poza Polską


Zakłady Azotowe Puławy oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo PGNiG pracują nad projektem pozyskania dostępu do źródeł gazu poza Polską, wynika czwartkowej wypowiedzi prezesa ZAP Pawła Jarczewskiego.

W MSP aukcja udziałów dwóch spółek drogowych


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

W III RP nastąpił zanik patriotyzmu - powiedział w porannych "Sygnałach Dnia" Lech Kaczyński. Prezydent stwierdził, że działania ówczesnych władz świadomie zmierzały do wykorzenienia w Polakach uczuć patriotycznych. Kaczyński dodał, że w przyszłości zostanie ustanowione nowe święto państwowe. 

BIEC: WPI wskazuje, że ożywienie sprzyja wzrostowi presji inflacyjnej


Poleje się krew - mówią rywale po obniżce stawek przez Pocztę Polską. Konkurenci już myślą o kontrataku w małych miejscowościach. Klienci tylko zacierają ręce - pisze Puls Biznesu.

Decyzja NSA ws. J&S; Pawlak: będzie zmiana ustawy o zapasach paliw




znalezionych: 24075, strona 1 z 1605
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>