Millennium DM obniżył wycenę dla Polic do 5,1 zł, nadal rekomenduje 'redukuj'


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Pod dnem Wisły w okolicach Włocławka przeciągnięty został nowy rurociąg. Należąca do Przedsiębiorstwa Eksploatacji Rurociągów Naftowych \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Przyjaźń\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" rura zastąpi rurociąg paliwowy, który uległ awarii przed dwoma laty i zanieczyścił nurt Wisły.

GP" Wakacyjne kontrole dały fiskusowi zarobić


Trzy miesiące wakacji okazały się bardzo owocne dla fiskusa - pisze "Gazeta Prawna".

Już w listopadzie zboże paliwem dla energetyki


Jak poinformował „Dziennik Gazeta Prawna”, Ministerstwo Gospodarki zakończyło konsultacje społeczne i międzyresortowe w sprawie rozporządzenia, którego projekt przewiduje, że ziarna zbóż złej jakości i nieobjęte skupem interwencyjnym będą mogły być paliwem dla OZE.

MF: w kwietniu sprowadzono do Polski 65.931 aut używanych


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Doskonale zapadł w pamięć polskim kibicom, w sobotę będzie sędziował sobotni finał Ligi Mistrzów. Pierwszy raz w karierze. Howard Webb poprowadzi mecz Interu Mediolan z Bayernem Monachium.

Nasza firma oferuje najnowocześniejsze

wzornictwo przemysłowe

na terenie Warszawy i okolic.

EBI dofinansuje budowę elektrowni jądrowej?


Europejski Bank Inwestycyjny może zaangażować się w finansowanie budowy elektrowni jądrowej w Polsce, powiedziała w rozmowie z telewizją „Polsat News” wiceprezes EBI Marta Gajęcka.

Świąteczne zakupy Amerykanów większe o 3,6 proc.


Po ubiegłorocznym pierwszym od wielu lat spadku sprzedaży przed świętami Amerykanie kupili w 2009 roku o 3,6 proc. więcej towarów niż przed rokiem

"Rz": Zwrot pieniędzy za ubezpieczanie pomostowe kredytów


Osoby, którym zbyt długo naliczano tak zwane ubezpieczenie pomostowe w kredytach hipotecznych, mogą żądać zwrotu pieniędzy - pisze "Rzeczpospolita". Aby je odzyskać, konieczne jest jednak złożenie specjalnego wniosku

"Rurociąg Ribbentrop-Mołotow"


"Jest za późno, by Niemcy wycofały się z udziału w budowie Gazociągu Północnego, ale powinny rozproszyć wątpliwości innych państw UE, popierając projekt Nabucco" - pisze w dzienniku "Wall Street Journal" zastępca dyrektora Euroazjatyckiego Centrum Energetycznego w Radzie Atlantyckiej Alexandros Petersen w artykule zatytułowanym "Rurociąg Ribbentrop-Mołotow".

UOKiK pozwolił na koncentrację trzech zagranicznych spółek


Prezes UOKiK Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel wydała trzy zgody na koncentrację zagranicznych spółek: na utworzenie wspólnych przedsiębiorstw przez spółki motoryzacyjne Daimler i Kamaz, na zakup przez HBO Acqusition akcji HBO Central Europe oraz na przejęcie spółki Futura Leasing przez Abris Fund - podał we wtorek Urząd. UOKiK nie dopatrzył się możliwości naruszenia konkurencji na terenie Polski w wyniku zawarcia tych transakcji.

"Gazeta Wyborcza": konflikt o miliardy w NBP


Były szef CBA Mariusz Kamiński potwierdził, że Biuro zajmowało się osobą, która obiecywała, iż za korzyść majątkową może zorganizować spotkanie z nim w 2009 r. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do sądu.

Katastrofa w Zatoce Meksykańskiej nie wpłynie na cenę paliwa


1,6 mld dolarów zapłacił do tej pory brytyjski koncern BP za usuwanie skutków wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej, a to dopiero początek. Brytyjski koncern dotkliwie odczuje skutki awarii platformy wiertniczej

Atel Energía będzie nadal zaopatrywał w energię metro w Barcelonie


Atel Energía, hiszpańska spółka zależna Alpiq Holding przedłużyła swój kontrakt na sprzedaż energii elektrycznej dla barcelońskiego metra do końca 2011 r. W przyszłym roku Atel Energía sprzeda na potrzeby podziemnej kolejki 260 GWh energii elektrycznej.

Pracownik T-Mobile sprzedawał dane klientów innym operatorom


Za informacje, kiedy kończą się umowy abonentów w T-Mobile, pracownik dostawał od akwizytorów innych operatorów spore sumy. W sumie przehandlował dane kilku tysięcy osób

Zmarł założyciel i lider grupy ITI Jan Wejchert


Wsparcie aktywności pracowników, zwiększenie zainteresowania samorządu terytorialnego udziałem w prywatyzacji oraz upowszechnienie własności obywatelskiej to najważniejsze założenia programu „Wspieranie prywatyzacji poprzez udzielanie poręczeń spółkom z udziałem pracowników i jednostek samorządu terytorialnego”. Przygotowany w MG program, Rada Ministrów przyjęła 20 października br.

KPP o wyzwaniach dla polskiej gospodarki na kolejne 20 lat


Zwiększenie liczby pracujących, uproszczenie prawa, zacieśnienie współpracy naukowców z przedsiębiorcami oraz usprawnianie dialogu społecznego - to wyznania dla polskiej gospodarki na kolejne 20 lat - powiedział w środę prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich (KPP) Andrzej Malinowski na konferencji z okazji 20-lecia istnienia organizacji.

znalezionych: 24075, strona 1 z 1605
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>