Analitycy: ceny paliw utrzymają się lub nieznacznie wzrosną




Ochmann: Przegrali wszyscy: Amerykanie, Niemcy, rosyjscy inwestorzy


Rozmowa z Corneliusem Ochmannem, ekspertem Fundacji Bertelsmanna

Buzek: UE martwi się kryzysem gazowym między Rosją i Białorusią


Unia Europejska martwi się tą sytuacją - oświadczył we wtorek przewodniczący Parlamentu Europejskiego (PE) Jerzy Buzek, komentując na konferencji prasowej w Moskwie kryzys gazowy między Rosją i Białorusią.

Polska i Litwa o współpracy gospodarczej


Wpływ światowego kryzysu gospodarczego na sytuacją ekonomiczną Polski i Litwy, planowane działania w celu zapobieżenia jego skutkom oraz dalszy rozwój współpracy handlowej i gospodarczej to główne tematy XIV posiedzenia Polsko-Litewskiej Komisji ds. Współpracy Gospodarczej. Spotkanie udziałem wiceministrów gospodarki Polski Marcina Korolca i z Litwy Gediminasa Miškinisa odbyło się 21 kwietnia br. w Konstancinie-Jeziornie.

Miliard na biogazownie


Na temat nowego programu wsparcia dla inwestorów zainteresowanych budową biogazowni, który przygotowuje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – pisze „Rzeczpospolita”.

Gazprom ma problem z turkmeńskim gazem


Turkmenistan nie zgadza się na to by Rosjanie eksportowali kupowany u niego gaz do Europy – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

Swobodne latanie


Tanie podróże to dla współczesnych Europejczyków chleb powszedni. Nie sposób przecenić ich wpływu na środowisko oraz wciąż kruchą wspólną tożsamość obywateli Starego Kontynentu. Siedmiuset klientów irlandzkich linii ...

W maju decyzja w sprawie darmowych uprawnień do emisji CO2


W maju mają być znane zasady na jakich Komisja Europejska będzie przyznawała darmowe pozwolenia na emisję CO2 dla nowobudowanych bloków energetycznych – dowiedziała się „Rzeczpospolita”.

"DGP": Prezydent chce rozmawiać o OFE


Prezydent nie mówi "nie" rządowemu pomysłowi pozostawienia części składki emerytalnej z Otwartych Funduszy Emerytalnych w ZUS - akcentuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Arcadia w gdańskim porcie


Największy wycieczkowiec w historii Portu Gdańsk W zeszłym tygodniu do portu gdańskiego zawinęły dwa wycieczkowce. Pierwszy z nich to "Sea Cloud II", goszczący już po raz trzeci ...

PBG miało 38,94 mln zł zysku netto w III kw. 2009 r., wzrost o 12,7% r/r


Spółka Gant Development miała 14,75 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2009 roku wobec 11,81 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Microsoft tnie ceny Xboksa 360


Wojna cenowa w konsolach do gier. Microsoft aż o 100 dolarów obniży cenę konsoli Xbox 360 Elite. Identyczne cięcie cen PlayStation 3 w zapowiedziało w zeszłym tygodniu Sony

ME-2012.Nowa firma może przejąć stadion we Wrocławiu w poniedziałek


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"VI Monet We wszystkim co robisz bądź niezwykle dokładna ale i konsekwentna. Pamiętaj, że najlepiej sprawdzają się stare, już wielokrotnie wypróbowane, rozwiązania. Przemyśl starannie wszelkie ewentualne zmiany, natomiast nie zastanawiaj się długo na inwestycjami długofalowymi -nad kupnem mieszkania, działki pod zabudowę czy po prostu terenu pod rekreację. horoskop.wp.pl

Gazprom potwierdza: Ukraina zapłaciła za październik


Rosyjski koncern paliwowy Gazprom potwierdził w poniedziałek, że Ukraina rozliczyła się z Rosją za gaz ziemny dostarczony w październiku.

WWF Polska: Przywódcy muszą podpisać porozumienie w Kopenhadze


Szczyt Klimatyczny ONZ w Kopenhadze jest niepowtarzalną okazją do osiągnięcia niezbędnego porozumienia, które może uchronić naszą planetę przed katastrofalnymi skutkami zmian klimatu- twierdzą przedstawiciele projektu „Klimat i energia” WWF Polska i podkreśla, że przywódcy muszą to porozumienie podpisać.

znalezionych: 24075, strona 12 z 1605
<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>