DGP: Wielka kontrola aut Toyoty obejmie Polskę


W Stanach Zjednoczonych wybuchła histeria, kiedy Toyota na żądanie Waszyngtonu wstrzymała sprzedaż i produkcję popularnych aut, które mogą mieć wadliwy pedał gazu. Dziś japoński koncert ogłosi, które modele sprawdzi bezpłatnie w swoich europejskich warsztatach - podaje Dziennik Gazeta Prawna.

Bezpieczny i konkurencyjny - polski rynek kolejowy w 2009 r


Funkcjonowanie pasażerskich i towarowych przewozów kolejowych w Polsce budzić może mniej lub bardziej uzasadnione zastrzeżenia. Jednak na tle innych państw Unii Europejskiej, sektor ten wypada zupełnie ...

Archiwa


...

Testowanie "betonu" na A2


Dzisiaj (20 listopada br.) rozpoczęło się układanie nawierzchni betonowej na 3 km odcinku testowym autostrady A2 Świecko – Nowy Tomyśl (105,9 km) realizowanym przez spółkę koncesyjną ...

Resort skarbu sprzedał akcje Agencji Rynku Energii


Resort skarbu podpisał umowę sprzedaży 10,10 proc. akcji Agencji Rynku Energii za około 510 tysięcy zł - poinformował resort. Nabywcą jest Związek Pracodawców Porozumienie Producentów Węgla Brunatnego w Bogatyni.

Gudzowaty ma propozycje dla PGNiG i Gazpromu


Szef Bartimpeksu Aleksander Guzowaty posiadający około 36 proc. akcji Gas Tradingu, którego 4-procentowy pakiet akcji EuRoPol Gazu chcą wykupić Gazprom i PGNiG zapowiada, że nie zgodzi się na takie rozwiązanie, ale ma inną propozycje – donosi „Rzeczpospolita”.

Rosyjskie zezwolenia ważne do 20 marca


Rozmowy będą kontynuowane Jak poinformowało Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych na swojej stronie internetowej - podczas spotkania w Moskwie wiceministrów transportu odpowiedzialnych za transport drogowy, uzgodniono przedłużenie ważności ...

W Zagórzu zainwestują w biogazownię


Zakład Usług Technicznych z Zagórza jest na najlepszej drodze do rozpoczęcia inwestycji budowy biogazowni – donosi „Puls Biznesu”.

KE: Polska ma szybciej konsolidować finanse publiczne


Rzecznik klubu PO Andrzej Halicki powiedział, że głosowanie w prawyborach Platformy nie zostanie przedłużone i skończy się planowo - w czwartek. Za przedłużeniem internetowego głosowania do piątku opowiada się jeden z kandydatów - Radosław Sikorski.

Sejmowa komisja chce zmienić sposób podziału środków NFZ


Zmianę algorytmu, w oparciu o który dzielone są środki Narodowego Funduszu Zdrowia na poszczególne województwa, zakłada poselski projekt nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, który w czwartek zaakceptowała sejmowa komisja zdrowia.

Wiceminister apeluje do senatorów ws. rozliczeń PIT przez pracodawców


\\\\\\\\\\\\\\\"Nowa Ewangelia była jednym z największych, najjaśniejszych wydarzeń koncertowych w całej historii zespołu\\\\\\\\\\\\\\\" - Nergal, lider pomorskiej grupy Behemoth, podsumowuje zakończoną na początku października trasę po Polsce.

Na otwarciu WIG20 zyskał 0.942%


Spółki Alma Market i Vistula mogą zostać połączone, przy czym formalnie to pierwsza z nich byłaby stroną przejmującą, wynika z wypowiedzi akcjonariusza obu firm Jerzego Mazgaja. Prace nad fuzją mogą rozpocząć się pod koniec roku.

PB: Miasta złagodzą kryzys, ale mają problem z deficytem


W przyszłym roku samorządy dadzą firmom zarobić, twierdzi "Puls Biznesu". 12 największych polskich miast zamierza w 2010 r. wydać 36,8 mld zł, wynika z danych Unii Metropolii Polskich

Urządzenia znajdujące się w budynkach nie zostaną obciążone podatkiem od nieruchomości


Pismo Ministra Finansów rozstrzyga spór w zakresie objęcia podatkiem od nieruchomości instalacji i urządzeń technicznych w wyniku nieprecyzyjnej nowelizacji ustawy Prawo budowlane.

Portugalia chce ostro ciąć


Setki przedsiębiorców jest wściekłych na Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, że wprowadziła ich w błąd przy podziale dotacji z Unii. PARP zaprasza ich na rozmowy. A po kasę z UE stanęły następne kolejki

znalezionych: 24075, strona 16 z 1605
<<<  -  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  -  >>>