Stylizacja fryzur (Warszawa)


1. Narzędzia i akcesoria niezbędne do pracy. Anatomiczny dobór fryzury z uwzględnieniem kształtu twarzy, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

W Irlandii będą odcinać od Internetu


Irlandia nie potrzebowała specjalnej ustawy, by móc odcinać piratów od Sieci. Sędzia Peter Charleton ogłosił w swoim wyroku, że wszystko zależy od umowy z dostawcą internetowym.

Google: Murdoch może nas sobie blokować


Runda trzecia pojedynku Google vs. Rupert Murdoch. Gigant z Mountain View lekceważąco odpowiada na sugestie medialnego magnata, który chce usunąć swoje witryny z indeksu Google.

Prostota i wydajność, czyli nowa filozofia Acera w linii notebooków Ethos


Notebooki serii Acer Aspire Ethos mają charakteryzować się wysoką jakością wykonania i prostotą obsługi. Nie zabraknie również komponentów, które docenią osoby ceniące sobie wydajność.

Możliwości wykorzystania gier szkoleniowych w pracy trenera (Olsztyn)


Zapraszam na warsztat realizowany przy współpracy z Pomorskim Klubem Trenerów Zarządzania MATRIK, który odbędzie się w Gdyni. Rodzaje i funkcje gier ...
Lokalizacja: Olsztyn - Rodzaj: kurs / szkolenie

Intensywny Kurs Stylizacji i Kreowania Wizerunku (Gdynia)


- Charakterystyka zawodu stylisty. Etyka pracy. - Podział kolorów. Koło kolorów. - Kontrast, harmonia w makijażu i garderobie. - Analiza kolorystyczna. - Dobór ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Laptop marki... Windows!


Mając powyżej uszu ciągłej obecności laptopów Apple'a w filmach, Microsoft postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i od teraz będziemy mogli oglądać notebooki z logiem Windows.

Ekran wyboru formatów plików w Office 2010


Nowa wersja rozwojowa Office’a 2010 zawiera kilka istotnych zmian – jedną z nich jest wprowadzenie ekranu, który pyta o domyślny format zapisywanych plików: ODF lub OOXML.

iMovie w wersji mobilnej już na App Store


Wraz z premierą iPhone’a 4, Apple wedle zapowiedzi umieściło na App Store aplikację iMovie, znaną jak dotąd tylko z Mac OS-a.

Konsolidacja sprawozdań finansowych, Warszawa (Warszawa)


Celem szkolenia jest zdobycie lub ugruntowanie wiadomości z zakresu sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych, czytania ich i analizowania zawartych w nich ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szkoła Hipnozy i metoda KSR (Kraków)


5 dniowe seminarium jest specjalnym programem pozwalającym w ciągu krótkiego czasu opanować techniki relaksacji, podporządkować świadomemu umysłowi procesy sterowania autoregeneracyjnymi ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google prezentuje system Android 2.0


Google oficjalnie zaprezentował następcę swojego systemu dla telefonów komórkowych. Android 2.0 to wiele istotnych usprawnień w obsłudze sprzętu i ergonomii użytkowania.

Intel i Micron wprowadzają pierwszą na świecie, 25-nanometrową pamięć NAND


Pierwsza na świecie 25-nanometrowa technologia NAND to ekonomiczny sposób na zwiększenie ilości danych, zdjęć i piosenek w popularnych urządzeniach elektronicznych i komputerowych.

UE chce, by za piractwo groziła kara więzienia


Według dokumentu pozyskanego przez francuską organizację La Quadrature du Net, Unia Europejska chce, by w porozumieniu ACTA znalazł się zapis o karze więzienia za piractwo.

Giegieo - darmowy dodatek łączący Office Outlooka i Gadu Gadu


Ukazała się najnowsza wersja aplikacji Giegieo, która rozszerza możliwości programu Microsoft Office Outlook i pozwala na korzystanie w nim z funkcjonalności Gadu Gadu.

znalezionych: 8336, strona 1 z 556
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>