Dokumentacja pracownicza - praktyczny przewodnik (Warszawa)


1. Zakres dokumentacji kadrowej. 2. Dane osobowe i zasady ich przetwarzania - wg ustawy o ochronie danych osobowych i na podstawie kodeksu pracy. 3. Zawartość ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Główny Księgowy - szkolenie zawodowe Katowice (Katowice)


1. Wybrane zagadnienia systemu podatkowego w Polsce - Zagadnienia wspólne systemu podatkowego 2. Wybrane zagadnienia Postępowania podatkowego przed urzędami podatkowymi 3. Wybrane ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Prawdopodobnie najbardziej nietrafiona reklama świata


Dwóch pracowników stacji telewizyjnej Alabama zostało zwolnionych, po tym jak wykonany przez nich billboard z wyświetlaczem komunikatów z Twittera "oskarżył ich kolegów o gwałt".

iPad sprzedaje się dwukrotnie lepiej od komputerów Mac


Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

Kompendium wiedzy o fakturach VAT- Katowice (Katowice)


Program szkolenia: Informacje podstawowe o fakturach VAT. Kiedy wystawia się fakturę VAT? Zawartość faktury VAT. Terminy wystawiania faktur VAT. Faktura VAT MP. Faktura korygująca. Nota ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Profesjonalne Rozpatrywanie Reklamcji (Katowice)


1. Podstawa prawna reklamacji. 2. Prezentacja najważniejszych pojęć w zakresie reklamacji: - rękojmia - niezgodność towaru z umową - gwarancja. 3. Reklamacja konsumencka na ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Legislatorzy apelują do FTC, aby obejrzała dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

Nwigacyjne telefony Garmin-Asus już dostępne... w Azji


Słowo już jest jednak nie na miejscu, bowiem o premierze modelu Nuvifone G60 słyszeliśmy już od pół roku. Teraz trafia on do sprzedaży, ale na razie tylko na rynki azjatyckie.

Ciąg dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Pakistan bez YouTube'a


Pakistańskie władze zamykają dostęp do kolejnego serwisu społecznościowego. Po Facebooku, przyszedł czas na YouTube’a. Również za „bluźnierstwa”.

Nastolatek poszedł do więzienia za nieoddanie DVD do biblioteki


Pewien nastolatek z Colorado został aresztowany, gdyż nie oddał w terminie do biblioteki wypożyczonego wcześniej filmu na DVD.

Netbook Samsung NB30 z dotykowym ekranem


Na rynek trafia netbook Samsung NB30, który wyposażony jest w 10-calowy ekran LCD i procesor Atom N450. To, co go odróżnia od innych netbooków, to dotykowe możliwości ekranu.

Rozliczanie Projektów Unijnych (Katowice)


1. Podstawy prawne. 2. Kwalifikowalność kosztów projektu w myśli nowych przepisów. 3. Budżet zadaniowy w projektach unijnych. 4. Obowiązki beneficjenta wynikające z umowy ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kursy językowe dla firm, osób indywidualnych (Lublin)


...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: kurs / szkolenie

BenQ W600 - 2 600 ANSI lumenów do kina domowego


Po niedawnej premierze modelu W6000, BenQ wprowadza na polski rynek kolejny model projektora dedykowanego dla kina domowego – BenQ W600.

znalezionych: 8336, strona 1 z 556
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>