Epson Stylus Pro 3880: komfortowe drukowanie wielkoformatowe


Drukarka fotograficzna A2+ obsługuje wiele różnorodnych nośników i może być używana zarówno przez profesjonalnych fotografów, jak i ambitnych amatorów.

QNAP przedstawia NMP-1000, sieciowy odtwarzacz mediów wideo, muzyki, zdjęć i innych cyfrowych materiałów w twoim domu. Wyciek dokumentów i protokołów dotyczących porozumienia ACTA wskazuje, że mimo nacisku na jak najszybsze sfinalizowanie sprawy, poszczególne państwa wciąż nie mogą się dogadać w elementarnych kwestiach. Policjanci z Kołobrzega zatrzymali 22-letniego Łukasza M. z Oleśnicy. Jego poszukiwania trwały cztery lata a liczbę osób przez niego poszkodowanych liczono w setkach.46 mln zł będzie kosztować budowa i wyposażenie Regionalnego Centrum Informatycznego (RCI) w Olsztynie. We wtorek władze Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i firma Skanska podpisały umowę w sprawie budowy Centrum. Niezmienna od lat strona główna Google’a, pod wpływem Binga, zaczęła ewoluować. Internetowy gigant wkrótce uruchomi nową wersję swojej strony głównej, z nowym designem. Piraci, którzy muszą walczyć z WGA, systemem antypirackim Microsoftu, mają nowe zmartwienie: mechanizm zastąpiony zostanie przez, ponoć dużo skuteczniejsze, WAT.

- Podstawy działania profesjonalnego biura - Tworzywo i rezultaty pracy biurowej - Biuro miejsce wszystkich i niczyje - Struktury i procedury ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

W Barcelonie rozpoczął się w poniedziałek 4-dniowy kongres bezpieczeństwa informatycznego The Black Hat. Zostaną na nim zaprezentowane zarówno rodzaje włamań do oprogramowania i baz danych firm, jak i sposoby zaradzania cyberprzestępczości tego rodzaju - poinformował największy branżowy portal i tygodnik informatyczny Computerworld. 1. Zakres przedmiotowy ustawy. 2. Wyłączenia z opodatkowania. 3. Pojęcie podatnika podatku od ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Najpopularniejsza platforma mikroblogowa na świecie pobiła kolejny rekord. Do obsługi Twittera istnieje już 50 000 aplikacji. Według najnowszych badań, od 2004 roku aż 2,7 miliona Europejczyków straciło pracę przez nielegalne pobieranie materiałów z Sieci. To już nie tylko poczta. Firma Google planuje uruchomienie ofensywy na rynku internetowym, skierowanej przeciwko konkurencji, jaką teraz ma być Facebook oraz inne portale społecznościowe. Nowy projekt o nazwie Google Buzz jest oparty na istniejącej już usłudze Google Gmail. Oznacza to, że każde konto Gmail będzie mogło stać się jednocześnie kontem serwisu Buzz.Pakistański sąd nakazał blokadę Facebooka po tym, jak użytkownicy portalu ogłosili konkurs bez nagród na karykaturę Mahometa. Trwa dochodzenie w sprawie ataku hakera na witrynę policji w Durham. Włamywacz najprawdopodobniej zemścił się za tragiczne śmierci w Pakistanie. Microsoft ogłosił, że zakończył prace nad Windows 7 przystosowanego do pracy z telewizorami, odtwarzaczami multimedialnymi i innymi urządzeniami.

Microsoft Office Excel 2007 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Poznań)


<b>Rozdział 1 Bazy danych</b> <b>Opis:</b> Ukończenie tego rozdziału pozwala uczestnikom na efektywne wykorzystanie dużych zbiorów danych w postaciach tabelarycznych, a ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

7,4-calowy wyświetlacz OLED dla profesjonalistów


Sony, które lubuje się w bardzo małych ekranach OLED, tym razem wprowadza na rynek 7,4-calowy wyświetlacz w tej technologii, przeznaczony dla profesjonalistów.

Wzmacniacze Onkyo gotowe na Windows 7


Firma Onkyo Japan poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty dwóch nowych wzmacniaczy, przystosowanych do pracy z systemem operacyjnym Windows 7.

Typy i skala zagrożeń komputerowych w 2010 r.


Firma ESET opublikowała raport, w którym analizuje typy i skalę zagrożeń, jakie mogą zaatakować użytkowników komputerów w 2010 roku.

Innym rodzajem kalendarze reklamowych są kalendarze książkowe. Takie kalendarze książkowe mają zwykle kształt niewielkiego notesu.

kalendarze Katowice

posiadają formę książki, a każda strona w kalendarzu książkowym to niejako jeden dzień roku. Takie kalendarze książkowe pozwalają nam dokonywać notatek na przykład w trakcie konferencji.

Napędy SSD OCZ Enyo z interfejsem USB 3.0


OCZ dodaje do swojej oferty przenośne i stylowe napędy Solid State Drive o pojemności od 64 do 256 GB, które oferują wysokie prędkości transferu danych dzięki interfejsowi USB 3.0.

Całun turyński jak "Avatar"?


Mania robienia ostatnio wszystkiego z dodatkiem "3D" sięgnęła nawet religii katolickiej. Słynny Całun turyński zostanie wystawiony na pokaz od 10 kwietnia do 23 maja, w Turynie.

Olbrzymie zainteresowanie sklepem Microsoftu


Pierwszy sklep Microsoft Store został otwarty w Scottdale w stanie Arizona. Zobaczcie sami, jak wygląda konkurencja dla sklepów Apple’a.

Naukowcy z Chińskiej Akademii Nauk opracowali diody LED bezprzewodowo przesyłające dane


Prędkość przesyłania danych z diody wyniosła 2Mbps. Oczywiście poza dodatkową funkcją, dioda nadal świetnie sprawdza się w roli oświetlenia.

Internet w Polsce poniżej europejskiego poziomu


Pomimo, że niemal wszyscy na świecie, a zwłaszcza nasi sąsiedzi, rozbudowują infrastrukturę szerokopasmowego Internetu w ekspresowym tempie, to Polska w tej kwestii wciąż kuleje.

Windows 7 opóźnił premierę bety nowego Firefoksa


Publiczne beta-testy przeglądarki Firefox 3.6 odbędą się w późniejszym terminie. Spowodowane to jest wadliwym funkcjonowaniem przeglądarki w Windows 7.

Eee PC 1001PX - jeszcze jeden netbook firmy ASUS


Firma ASUS już niebawem na europejskie rynki wprowadzi nowy model netbooka serii Eee PC, oparty na platformie procesorowej Intel Pine Trail.

Sony skonstruowało nowe, lepsze baterie


Sony twierdzi, że jej nowe, litowo-jonowe baterie dostarczą nie tylko wysoką wydajność i szybkie ładowanie, ale również żywotność na poziomie 2 tysięcy cykli ładowania.

Zarządzanie Ryzykiem Zawodowym i Ocena Ryzyka Zawodowego (Katowice)


Program szkolenia: 1. Wymagania prawne: 1.1.Podstawowe obowiązki i uprawnienia pracodawców i pracowników w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy. 1.2. Obowiązki pracodawcy w zakresie ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Negocjacje menedżerskie Zarządzanie poprzez jakość a zarządzanie zasobami ludzkimi Zintegrowane s (Bystra)


Proponowane szkolenia wyjazdowe umożliwiają uczestnikom podniesienie umiejętności: projektowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń, wykorzystanie pozapłacowych narzędzi motywacyjnych oraz dokonywania oceny okresowej w ...
Lokalizacja: Bystra - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rynek smartfonów nie dla Microsoftu?


Według firmy RBC Capital Market, już w 2012 roku to Apple, RIM i Palm całkowicie opanują rynek smartfonów, nie dając żadnych szans mobilnym system Windows.