Zginęła przez brak znaków?


125 tys. zł zadośćuczynienia ma wypłacić miasto Słupsk (Pomorskie) mężowi i synom kobiety, która w kwietniu 2008 r. zginęła w wypadku po zmianie organizacji ruchu na ul. Wojska Polskiego - uznał w czwartek miejscowy sąd okręgowy.

Tragiczny wypadek w Jamach


Lubartowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym trzy osoby zginęły w palącym się samochodzie.

Fabia i roomster po liftingu


Skoda poddała niewielkiemu liftingowi fabię i roomstera.

Wszystkie auta się psują!


Wg danych Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów samochody są obecnie najbardziej awaryjnym produktem na rynku.

Tak odbywa się zmiana warty


Jeszcze niedawno wydawało się, że nic nie jest w stanie zagrozić pozycji wielkich koncernów samochodowych.

Raikkonen przed... debiutem


Mistrz świata Formuły 1 w sezonie 2007, były kierowca Ferrari Kimi Raikkonen, z którym włoski zespół rozwiązał kontrakt, przygotowuje się we Francji do startu w 45. Arctic Lapland Rally, pierwszej eliminacji mistrzostw Finlandii (28-30 stycznia).

Święto motoryzacji już za miesiąc


Zarezerwowałeś już urlop? Nie? Najwyższa pora! Za niespełna miesiąc, 4 marca, rozpoczyna się bowiem największa motoryzacyjna impreza tego roku - jubileuszowy - osiemdziesiąty już Salon Samochodowy w Genewie.

Kibica 8. Zobacz jak walczył


Robert Kubica z teamu Renault wystartuje z ósmego miejsca do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Chin, czwartej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.

Powódź i problemy na drogach


Bardzo dużo problemów mają kierowcy w powiatach bielskim i cieszyńskim. Ogromnie utrudniona jest komunikacja między Bielsko-Białą a Katowicami. Nadal nieprzejezdna jest krajowa "jedynka" w Czechowicach-Dziedzicach oraz od czwartkowego rana także droga 81 w Ochabach.

Astry z... Kaliningradu


General Motors, do którego wciąż jeszcze należy Opel, rozpoczął w Kaliningradzie montaż astry IV.

Nie dostajemy drugiego życia


Tylko w grach komputerowych po jednym życiu dostajemy następne.

Był pijany po raz piąty...


Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali 53-letniego mieszkańca Kóz, który kierował daewoo nexią pod wpływem alkoholu. To już piąte zatrzymanie tego kierowcy w ciągu roku.

Stać nas na nowsze auta?


Słabnie import starych aut. W ciągu 11 miesięcy sprowadzono ich o 32 proc. mniej niż przed rokiem - pisze "Rzeczpospolita".

Prywatne auto Kubicy


Zastanawiacie się zapewne jakim samochodem prywatnie jeździ Robert Kubica.

Opel w Gliwicach na trzy zmiany


Gliwicka fabryka Opla, w której w tym tygodniu ponownie ruszyła praca na trzy zmiany, spodziewa się w tym roku znaczącego wzrostu produkcji, głównie dzięki popytowi na opla astrę czwartej generacji - wynika z informacji General Motors Poland.

znalezionych: 2925, strona 1 z 195
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>