Cersanit miał 45,93 mln zł zysku netto w IV kw. 2009 r., wobec straty przed rokiem


Jak w prosty sposób dodać koloru i smaku do swojego menu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\? Postaw na warzywa, które nasycą kolorem i smakiem nawet te najprostsze posiłki. Na początek pokoloruj swoje kanapki ogórkami kanapkowymi Łabimex i przekonaj się jak wiele można zmienić za pomocą plasterka smakowitego ogórka!

czytaj dalej10 marca 2010 r. zostało opublikowane rozporządzenie wykonawcze Rady zmieniające rozporządzenie nakładające ostateczne cło antydumpingowe na przywóz do UE alkoholu furfurylowego pochodzącego z Chin w następstwie przeglądu pod kątem nowego eksportera. Nowy punkt ważenia pojazdów w Wielkopolsce W poniedziałek 10 maja na autostradzie A2 w miejscowości Gołuski, został uruchomiony nowy punkt ważenia pojazdów. Nowe miejsce powstało z inicjatywy ... Agencja Rynku Rolnego będzie przyjmować wnioski o dotacje na bioenergię oraz na zmianę profilu produkcji gospodarstw, które uprawiały buraki cukrowe - poinformowało w piątek Biuro Prasowe Agencji.# w tytule powinno być: w 2010 r. # PBG zawarł dwie umowy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Umowa, w której wystąpił jako lider konsorcjum, ma wartość 702,8 mln zł netto, a umowa, w której jest partnerem konsorcjum, opiewa na 765,6 mln zł netto - podała spółka w komunikacie. Już za niespełna 5 zł można w tym roku kupić butelkę, której odkorkowaniem przywitamy Nowy Rok. Ceny napojów z bąbelkami jeszcze nigdy nie były tak niskie

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, zaprezentował lipcowy raport przygotowany w ramach comiesięcznego zestawienia aktywności szkodliwego na terenie Polski. Analiza dokonana została w oparciu o informacje dostarczone przez system Kaspersky Security Network (KSN).

PKP Intercity oraz DB Fernverkehr - niemiecki przewoźnik specjalizujący się w połączeniach dalekobieżnych, planują wspólnie pozyskać nowych pasażerów. Od grudnia 2010 r. pociągi Berlin – Warszawa ... O kontrolerze Projekt Natal dla konsoli Xbox 360 słyszeliśmy już parę razy. Teraz dowiadujemy się, że na premierę przygotowano 5 milionów sztuk i 14 gier. Cena kontrolera ma wynieść 50 dolarów.

W maju zarejestrowano o 0,43 proc. więcej pojazdów miesiąc do miesiąca oraz o 20,65 proc. więcej rok do roku - podał Samar w komunikacie. Biały Dom ogłosił nowe propozycje w czwartek wieczorem polskiego czasu. - Nigdy już podatnicy amerykańscy nie będą zakładnikami banków zbyt dużych, by upaść - mówił prezydent Barack Obama. Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak powołał Społeczny Zespół Doradców przy Pełnomocniku Rządu do spraw Polskiej Energetyki Jądrowej. Inauguracyjne posiedzenie Zespołu odbyło się 30 września br. w Ministerstwie Gospodarki.Operatorzy nie utrudniają przenoszenia numerów telefonów komórkowych do innych sieci - wynika z kontroli Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Zdaniem prezes UKE Anny Streżyńskiej operatorzy komórkowi dostosowali się do obowiązujących przepisów. Po środowych intensywnych opadach śniegu ponad 22 tys. odbiorców na Dolnym Śląsku nadal nie ma energii. Najgorsza sytuacja panuje w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie bez prądu pozostaje 18 tys. mieszkańców - poinformował dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego we Wrocławiu. W końcówce tego roku mieszkania przestały tanieć. Jednak niewiele wskazuje na to, by w przyszłym miały zacząć drożeć. Od tej reguły mogą być wyjątki, np. pójdą nieco w górę ceny małych mieszkań, zaś spadną dużych, na dodatek kiepsko zlokalizowanych

Kruszwica dostarczy do sieci Biedronka olej Kujawski za ok. 60 mln zł w 2010 r.


Sejmowa komisja skarbu chce, by szef resortu skarbu miał prawo weta wobec uchwał organów spółek sektora gazowego, elektroenergetycznego i paliwowego w sprawie przeniesienia ich siedziby za granicę. Ma to dotyczyć tych przedsiębiorstw, które posiadają tzw. infrastrukturę krytyczną.

Zarządzanie kadrami: 83% firm potrzebuje zmian


Zarządzający firmami dostrzegają konieczność przeprowadzenia zasadniczych zmian w sposobie zarządzania miejscami pracy - wynika z badań przeprowadzonych przez JBA wśród 1130 przedsiębiorców z całego świata. Aż 83% ankietowanych stwierdziło, iż dostrzega taką konieczność. Tylko 61% z nich faktycznie takich zmian dokonało. Dla porównania w 2006 roku zmian oczekiwało 65% ankietowanych przedsiębiorców, a wprowadziło je w życie 57%.

Produkcja przemysłowa w październiku spadła o 2,7% r/r, a PPI wzrosło o 1,7% - analitycy


Od stycznia do września br. napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych (BIZ) do Polski wyniósł 4,8 mld euro, czyli około 40 proc. mniej niż przed rokiem - poinformował resort gospodarki na stronach internetowych.

Irlandia obniży płacę minimalną?


66% polskich lekarzy nie chciałoby zaszczepić się przeciwko grypie A/H1N1 - wynika z sondażu przeprowadzonego w dniach 15-21 listopada br. wśród 1049 ...

Organizując z naszym biurem tanie wycieczki szkolne możesz zawsze liczyć na specjalne zniżki. Szczególnie korzystne warunki przy organizowaniu wycieczki przygotowujemy zawsze dla naszych stałych klientów. Jeśli będziesz chciał ponownie zorganizować z nami

tanie wycieczki szkolne

wówczas na pewno otrzymasz dodatkowy rabat. To wszystko powoduje, że wycieczki szkolne Warszawa organizowane przez nasze biuro podróży to tanie wycieczki szkolne. I wcale nie muszą być droższe od tych organizowanych na własną rękę.

Elia i IFM przejęły od Vattenfalla niemieckiego OSP - 50 Hertz Transmission


Belgijski operator systemu przesyłowego Elia i Industry Funds Managenemt (IFM) przejęły niemieckiego lokalnego operatora systemu przesyłowego 50 Hertz Transmission.

Deputy Prime Minister Waldemar Pawlak meets with a delegation of the Parliament of Chile


Cooperation in mining and the issue of energy security were the main topics of talks between Deputy Prime Minister and Minister of Economy Waldemar Pawlak and Baldo Prokurica, the President of the Senate of Chile. The meeting took place on 25 July 2008, at the Ministry of Economy.

"DGP": Polatamy tanio po kraju


Już w lipcu samoloty będą latały między miastami niemal tak tanio, jak autobusy. Ceny biletów mają się zaczynać od 70 zł - wieszczy "Dziennik Gazeta Prawna"

Google do wydawców: Pokażemy mniej bezpłatnej treści internautom


\\\"The Hurt Locker\\\" w reżyserii Kathryn Bigelow triumfował poniedziałek dwa trofea podczas Gotham Idependent Film Awards.

PO: projekt ma poddać hazard maksymalnej kontroli państwa


Poseł PO Marek Zieliński podkreślał we wtorkowej sejmowej debacie nad rządowym projektem ustawy o grach hazardowych, że projekt ten jest radykalny, a rozwiązania w nim zawarte mają na celu poddanie hazardu maksymalnej kontroli państwa. Klub PO popiera projekt rządowy.

Słaby początek roku drugiej gospodarki w Europie


Wydatki francuskich konsumentów spadły o 1,2 proc. w ujęciu miesięcznym, po tym jak w styczniu spadek oszacowano na 2,5 proc.

Lobbing


...

DAX na zamknięciu wzrósł o 1,11 proc.


Niemiecki indeks DAX na zamknięciu wzrósł o 1,11 proc., do 6.251,97 pkt. (PAP)

Miasto Los Angeles pionierem informatyki chmurowej


Wykonywanie pracy zmianowej jest z różnych względów obciążające. Taki styl pracy wywołuje stresy, których nie ma w pracy wykonywanej o stałych porach. Oto jak nie dopuścić do nadmiernego przeciążenia i rozwijania się chorób zawodowych.

Budżet 2010 ze znacznie większym deficytem


Rząd będzie za to walczył, by dług nie poszybował ponad 55 proc. PKB, czyli jakieś 760 mld zł, bo wtedy trzeba by na gwałt naprawiać finanse publiczne. I nie obeszłoby się bez bolesnych cięć.

Wyniki naboru na wolne stanowiska w służbie cywilnej


...